• MASKA MASECZKA ANTYWIRUS FILTR FFP2 KN95 WIELORAZ

The Symbol : 138514
3.10
opak To the virus Vault
Shipping within 24-48h
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 0.15 kg
Wszystko czego potrebujesz

Zamówienie telefoniczne: 669200768

Leave your phone
image

Oferujemy Państwu wysokiej jakości certyfikowaną maskę służącą do DO OCHRONY DRÓG ODDECHOWYCH DO STOSOWANIA PRZY DUŻYM OBCIĄŻENIU PYŁEM. SMOGIEM JAK RÓWNIEŻ INNYMI ZAGROŻENIAMI PRZENOSZONYMI DROGĄ KROPELKOWĄ , nie jest to zwykła maska do zasłaniania twarzy i nosa lecz maska która może uratować Twoje życie !!!!

Podstawowe właściwości:

- kolor biały

- rozmiar uniwersalny,

- hypoalergiczna

- certyfikowana maska do ochrony dróg oddechowych FFP2 zgodnie z EN 149 i dyrektywą UE 89/686/EWG,

image
image

- 2 opaski z pętlami na uszy i zacisk na nos zapewniające komfortowe i bezpieczne dopasowanie,

- wytłoczone pełne oznakowanie KN95 , FFP2 oraz numer normy e znakiem CE który potwierdza ze maska została prawidłowo zaprojektowania i skonstruowana , wykonana z właściwych materiałów. Większość masek na rynku ma zwykłą pieczątkę , bądź tylko tłoczenie znaku KN95, co niestety jest dowodem że powstały w nie wiadomo jakich "warsztatach" tylko i wyłącznie na potrzeby zarobienia kasy a nie ochrony zdrowia . Nasze maski powstają w fabryce która zajmuje się tym profesjonalnie od przeszło 15 lat.

.

-opakowanie zawiera 2 sztuki pakowane sterylnie w foliowej torebce.

- ważność produktu 36 miesięcy

image
image

Starannie dobrane połączenie wysoce funkcjonalnych materiałów filtracyjnych zapewnia najwyższy poziom ochrony, umożliwiając jednocześnie łatwe oddychanie za pomocą półmaski ochronnej.

Połączenie 5 warstw wysokiej jakości włóknin pozwala według standardów WHO zapewniać ochronę gdzie BFE przekracza 95% co potwierdzają posiadane testy i certyfikaty.

Maska wykonana jest z 5 warstw na które składają się między innymi membrana wykonana w zawansowanej technologii NANO PTFE, jak również podwójna włóknina MELTBLOWN COTTON.

Membrana Nano PTFE jest materiałem filtrującym powietrze nowej generacji. wykonana z mikroporowatego materiału nano PTFE dzięki technologii wielokierunkowego rozciągania jak również bogatej strukturze mikroporów, wysokiej porowatości i nieregularnej permutacji powoduje iż filtracja dla cząstek stałych o średnicy 0,3um może przekraczać 95%. Tak więc jest to nanomateriał o doskonałej wydajności blokowania cząstek stałych PM2,5, roztoczy kurzu, wirusów i bakterii kwalifikujący maskę wręcz do poziomu FFP3

Zastosowanie wspomnianych włóknin powoduje iż maski charakteryzują się wysoką skutecznością barierową, długą żywotnością, lekkością i oddychalnością, co stanowi nowy kierunek rozwoju masek w przyszłości. Na chwilę obecną nowoczesne technologie są bardzo kosztowne i nie są pospolicie wykorzystywane w maskach jakie możecie Państwo znaleźć w bogatej ofercie jaka aktualnie znajduje się na naszym rynku.

Dzięki wieloletnim kontaktom na rynku chińskim udało nam się

dotrzeć bezpośrednio do fabryki która wykorzystuje te

zaawansowane technologie. Wiemy do czego służy nasz produkt

osobiście kontrolujemy linie produkcyjną -

wiemy jak ważna  jest sterylność i jakość produktu

image
image

Maski są produkowane na nasze zamówienie , nie korzystamy z usług pośredników jesteśmy bezpośrednim importerem dlatego tak zaawansowany produkt możemy zaoferować w bardzo atrakcyjnej cenie.

Z założenia maski KN95 są jednorazowe, zważywszy jednak na ich cenę jak i konieczność ciągłego używania wielu z nas decyduje się ich dłuższe niż mówią zalecenia noszenie albo wręcz powtórne używanie. W związku z tym eksperci z CDC(amerykańskie Centrum Kontroli i Prewencji Chorób ) wymieniają: działanie wysoką temperaturą, działanie promieniami UV i odkażanie wybielaczami .jako dopuszczalne sposoby dezynfekcji.

Według grupy naukowców z Uniwersytetu Stanforda (USA) Najlepszą metodą dezynfekcji okazało się ogrzewanie.- działanie na materiał maski temperaturą 85 st. C przez 20 minut pozwoliło na przeprowadzenie 50 cykli odkażania bez utraty wydajności filtracji , Tak więc wykorzystując naczynie żaroodporne i piekarnik uzyskujemy możliwość wielokrotnego zastosowania naszego produktu.

Jeśli powyższe informacje Cię przekonały dołącz do wielu tysięcy zadowolonych klientów i sprawdź osobiście Zapraszamy do zakupu. Pewna ochrona za rozsądne pieniądze w zasięgu ręki. Jesteś z Warszawy przyjdź sprawdź osobiście , jeśli nie gwarantujemy natychmiastową wysyłkę.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie fragmentów, grafiki, tekstów opisów, bez zezwolenia autora jest zabronione

Stan Nowy
Marka CMD
Model YF-01
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question